Krok č.1: Zvolte výhodnější variantu

Získtejte DNES své členství za NEJVÝHODNĚJŠÍCH PODMÍNEK, které se již v budoucnu nebudou opakovat

Balíček obsahuje: 

 • Půlroční přístup do Confident Speaking Clubu, kde budete 6 měsíců mluvit a jen mluvit anglicky
 • Honza's Strategy Lessons, ve kterých posunete svoji gramatiku a dostanete odpovědi na všechny vaše otázky
 • Záznamy Honza's Strategy Lessons, díky kterým odstraníte všechny svoje chyby, i když nebudete mít čas se účastnit živě
 • Honza's Strategy Program, kde naplánujeme konkrétní postup, jak nejrychleji začnete sebevědomě mluvit a skvěle rozumět
 • Komunitu stejně naladěných lidí, kteří vás budou podporovat na vaší cestě za skvělou angličtinou

(To vše v hodnotě 19 500 Kč)

Bonus #1: 14denní výzva Sebevědomý rozhovor v angličtině, kde se před startem klubu skvěle rozmluvíte a dokážete to, i když nemáte žádné reálné zkušenosti s konverzací (v hodnotě 9 900 Kč)

Bonus #2: Honza’s Communication Course, díky kterému budete schopni vést sebevědomý rozhovor a stanete se tak mistry komunikace (v hodnotě 5 900 Kč)

Bonus #3: Honza’s study-at-home kit, díky kterému se dozvím všechny důležité tipy, jak studovat z pohodlí domova (v hodnotě 5 000 Kč)

Celková hodnota balíčku: 

40 300 Kč

DNES 12 350Kč

Chci mluvit anglicky, ale nemám moc příležitostí. Všechny běžné programy, jsou takové páté přes deváté. Není to první věc, kterou mám zase sebou, ale jediná, u kterého jsem vydržela. Je to nenásilná forma komunikace. Tento systém mi vyhovuje a vidím výsledky.
Olga Rusová
Myšlenka Speaking programu je super, protože nemusím nikam cestovat. Líbí se mi potkávat každý týden nové lidi. Každý mluví trochu jinak, a tak si zvykám rozumět různým lidem. Při mluvení s někým, kdo má jinou úroveň angličtiny je to o vzájemném pomáhání si.
Hana Mikešová
Mluvit každý týden s někým jiným je skvělé. V životě také potkáme spoustu různých lidí. Vlastně to je na tom to nejdůležitější, protože každý mluví nějak jinak. Je potřeba si zvyknout na různé přízvuky. Každý jinak myslí a mluví, takže to je dobrý trénink. Speaking program se mi líbí. Baví mě, že se můžeš potom s lidmi vystřídat a převyprávět jim příběh o tom třetím.
Hana Barešová
Myšlenka Speaking programu je naprosto perfektní. Vlastně stačí počítač a internet a můžeš konverzovat v angličtině třeba 3 hodiny v kuse. Je super, že se můžu i zeptat vás, když něco nevím. Témata na konverzace jsou prima a myslím si, že na ně dokáží mluvit i ti, kteří mají základní úroveň angličtiny.
Iva Moravcová
Je to zábava a akční. Pořád mluvíme, chvilku mluvíš s tím pak zase s jiným. Člověk musí poslouchat každé slovo a reagovat. V životě také potkám lidi, kteří mluví lépe než já. Myslím si, že je tento program i pro ty, kteří jsou na nižší úrovni, protože je to posunuje výš. Když s někým mluvím a řekne nějakou chybu, tak i já si to uvědomím, i když ten dotyčný je třeba na vyšší úrovni. I když jsem trochu bojácná, tak strach postupně odbourávám.
Renata Věrčáková

Krok č.2: Vyplňte svou objednávku

DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY:

 • Ano, souhlasím, že vstupuji do 14denní výzvy Sebevědomý rozhovor v angličtině, která začíná 19. 4. 2021.
 • ANO, souhlasím, že ověřeným způsobem step-by-step projdu akčními kroky, které mi pomohou získat sebevědomí a zvládnout hovor s kýmkoli nejen po telefonu. 
 • ANO, souhlasím, že najdu parťáky na mluvení a komunitu lidí na stejné vlně se společným cílem. 
 • ANO, souhlasím, že hodnota balíčku je 9 900 Kč, ale dnes jej mohu získat za speciální cenu 2 700 Kč.
 • ANO, souhlasím, se 100% garancí vrácení financí, pokud nebudu cítit výsledky. Garance je podmíněna splněním všech částí výzvy v termínu.
 • ANO, vím, že dnešní nabídka je časově omezená a zmizí jakmile bude odpočet u konce.