Confident Speaking Club

DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY:

 • Ano, souhlasím, že vstupuji do Confident Speaking Clubu, kde se naučím sebevědomě mluvit a s jistotou rozumět
 • ANO, souhlasím, že získávám BONUS „Sebevědomý rozhovor v angličtině za 14 dnů“, kde se rozmluvím před startem klubu. Vím, že tento trénink startuje 19. 4. 2021.
 • ANO, souhlasím, že dnes získávám BONUS Honza's Communication Course, který mě naučí všechny praktické fráze, které využiji v anglické komunikaci.
 •  ANO, souhlasím, že dnes získávám BONUS Honza's Study-at-home Secrets.
 • ANO, souhlasím, že hodnota balíčku je 40 300 Kč, ale dnes jej mohu získat za speciální cenu 15 000 Kč.
 • ANO, souhlasím s 3měsíční garancí vrácení peněz pokud nebudu mít výsledky. A vím, že moje garance je podmíněna 80% účastí na virtuálních setkání.
 • Ano, souhlasím s pravidly vzájemné spolupráce v klubu. Zodpovědností každého člena klubu je být ohleduplný a vstřícný, vytvářet hezkou komunikaci a vzájemně si pomáhat. Pokud někdo bude narušovat pohodovou atmosféru v klubu, tak s ním může být rozvázána spolupráce.
 • ANO, vím, že systematické vedení a klub získávám rovnou na 6 měsíů a FOR LIFE.

  FOR LIFE znamená, že při naplnění kapacity klubu mám své místo navždy zajištěné. Pokud vstoupím do klubu, tak jsem členem, dokud se nerozhodnu členství ukončit a už nepokračovat do dalšího období.

  Když se rozhodnu své členství zrušit, už jej pak nebude možné znovu obnovit. Do klubu tak lze vstoupit pouze jednou v životě.

 • ANO, vím, že předprodej je časově omezený. Až bude odpočet u konce, moje šance bude zmizí.

Získtejte DNES své členství za NEJVÝHODNĚJŠÍCH PODMÍNEK, které se již v budoucnu nebude opakovat

Balíček obsahuje: 

 • 6měsíční přístup do Confident Speaking Clubu, kde budete celý rok mluvit, mluvit a jen mluvit anglicky
 • Honza's Strategy Lessons, ve kterých posunete svoji gramatiku a dostanete odpovědi na všechny vaše otázky
 • Záznamy Honza's Strategy Lessons, díky kterým odstraníte všechny svoje chyby, i když nebudete mít čas se účastnit živě
 • Honza's Strategy Program, kde naplánujeme konkrétní postup, jak nejrychleji začnete sebevědomě mluvit a skvěle rozumět
 • Komunitu stejně naladěných lidí, kteří vás budou podporovat na vaší cestě za skvělou angličtinou

(To vše v hodnotě 27 000 Kč)

Bonus #1: 14denní výzva Sebevědomý rozhovor v angličtině, kde se před startem klubu skvěle rozmluvíte a dokážete to, i když nemáte žádné reálné zkušenosti s konverzací (v hodnotě 9 900 Kč)

Bonus #2: Honza’s Communication Course, díky kterému budete schopni vést sebevědomý rozhovor a stanete se tak mistry komunikace (v hodnotě 3 400 Kč)

Celková hodnota balíčku: 

40 300 Kč

DNES 15 000 Kč

Mohu vám slíbit, že pokud do toho půjdete, tak budete mít výsledky, po kterých toužíte. 

Jan Kovařík

Lektor a kouč angličtiny, který již podpořil stovky studentů na cestě za vysněnou angličtinou

Chci mluvit anglicky, ale nemám moc příležitostí. Všechny běžné programy, jsou takové páté přes deváté. Není to první věc, kterou mám zase sebou, ale jediná, u kterého jsem vydržela. Je to nenásilná forma komunikace. Tento systém mi vyhovuje a vidím výsledky.
Olga Rusová
Myšlenka Speaking Clubu je super, protože nemusím nikam cestovat. Líbí se mi potkávat každý týden nové lidi. Každý mluví trochu jinak, a tak si zvykám rozumět různým lidem. Při mluvení s někým, kdo má jinou úroveň angličtiny je to o vzájemném pomáhání si.
Hana Mikešová
Mluvit každý týden s někým jiným je skvělé. V životě také potkáme spoustu různých lidí. Vlastně to je na tom to nejdůležitější, protože každý mluví nějak jinak. Je potřeba si zvyknout na různé přízvuky. Každý jinak myslí a mluví, takže to je dobrý trénink. Speaking Club se mi líbí. Baví mě, že se můžeš potom s lidmi vystřídat a převyprávět jim příběh o tom třetím.
Hana Barešová
Myšlenka Speaking Clubu je naprosto perfektní. Vlastně stačí počítač a internet a můžeš konverzovat v angličtině třeba 3 hodiny v kuse. Je super, že se můžu i zeptat vás, když něco nevím. Témata na konverzace jsou prima a myslím si, že na ně dokáží mluvit i ti, kteří mají základní úroveň angličtiny.
Iva Moravcová
Je to zábava a akční. Pořád mluvíme, chvilku mluvíš s tím pak zase s jiným. Člověk musí poslouchat každé slovo a reagovat. V životě také potkám lidi, kteří mluví lépe než já. Myslím si, že je tento club i pro ty, kteří jsou na nižší úrovni, protože je to posunuje výš. Když s někým mluvím a řekne nějakou chybu, tak i já si to uvědomím, i když ten dotyčný je třeba na vyšší úrovni. I když jsem trochu bojácná, tak strach postupně odbourávám.
Renata Věrčáková