Děkujeme za objednání ukázky z výzvy cestování. Věříme, že bude pro Vaši angličtinu prospěšná. Info a přístupy najdete ve svém emailu. 

Objednávka dokončena100%

# DÁREK   

Získejte spoustu dalších výhod a inspirace. Přidejte se (pokud tam ještě nejste) mezi dalších více jak 3000 lidí na podobné vlně do FB skupiny. Odkaz najdete ve svém emailu. 

# JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST

3 měsíce, jedna malá skupinka, osobní spolupráce...

Posuňte svoji angličtinu do úplně jiné dimenze a přeměňte pouhý koníček na součást svého každodenního života

(VIP program s víkendovou ONLY ENGLISH chatou)

Nikdo mi to nikdy nevysvětlil tak srozumitelně a přehledně jako...

Výuku Aj jsem předtím absolvovala v různých podobách s různými lektory, ale nikdo mi to nikdy nevysvětlil tak srozumitelně a přehledně jako Honza. Nikdy jsem toho nenamluvila tolik anglicky jako tento týden. It was great.
Kamila
Pokud opomenu to, že hlavní důvod je naučit se anglicky, tak člověk dostane do dalšího života spoustu skvělých rad a návyků, které si sebou odnese jako bonus. Pocity nejsou dokonale přenositelné, a proto nelze dokonale popsat, co všechno lze získat. Ale každopádně musíte být připraveni na to, že pak váš život nabere nový směr. Pokud ne o 180°, tak minimálně o 20° :-).
Petr

Zbavilo mě to ostychu z mluvení...

Moc mě to bavilo a určitě posunulo v angličtině správným směrem. Zbavilo mě to ostychu z mluvení.
Pavlína Zvolánková
Musím říct, že to opravdu stojí za to. Honza umí všechno perfektně vysvětlit a posunout člověka nejen v angličtině, ale i v celkové komunikaci, o kousek výš. ,, Thumbs up !“
Alena

Nebojím se zvednout telefon, když mi někdo volá ze zahraničí....

S angličtinou jsem začal rok před těmito kurzy a začalo mě to bavit. Jen jsem zjistil, že jednou týdně je málo. Chtěl jsem se zlepšit a slyšel jsem dobré reference. Teď jsem moc spokojený, že si zatelefonuji s přítelem dcery, která žije v Londýně. Protože dříve jsme se vůbec nemohli bavit a vše muselo jít přes dceru. Nebojím se zvednout telefon, když mi někdo volá ze zahraničí. Kurzy jsou intenzivní, je potřeba si udělat čas, ale za týden je vidět velký pokrok. Kurzy bych doporučil všem, kteří chtějí mluvit a nemohou odjet do zahraničí, protože vás naučí anglicky, když budete chtít. Za mě to bylo perfektní.
Mirek
V angličtině jsem nikdy nic podobného neabsoloval. Libíla se mi témata. Pak jsme o nich mluvili volně v podstatě s jakýmkoliv spolužákem, ale i s Honzou. Den jsem začínal komunikovat v AJ a den s AJ končil a průběh dne byl ve znamení úkolů.
Miloš DrimlÚčastník 7denní výzvy v angličtině

Konečně jsem našla cestu, jak se naučit anglicky tak, aby mi to zůstalo v hlavě a nebyla jsem věčný začátečník...

Zkoumala jsem různé možnosti v okolí. Nabídky byly návštěva na hodinu nebo dvě a podobných kurzů s různými učiteli jsem absolvovala spoustu. Ale nikdy jsem nezískala jistotu a ani se neposunula nikam dál. Tady mě přesvědčilo, že to je intenzivní kurz. Konečně jsem našla cestu, jak se naučit anglicky tak, aby mi to zůstalo v hlavě a nebyla jsem věčný začátečník. Výuka je skvělá i tím, že kurzy jsou proložené komunikačními dovednostmi a názory na život, a tak jsem si navíc ujasnila i mnohé životní priority. Získala jsem větší jistotu pro komunikaci v zahraničí a mohu se posunout dál. Běžte do toho a nebudete litovat, protože to dělají prostě skvěle.
Hana BarešováZemědělská a. s. Krucemburk
Měl jsem kurzy jednu až dvě hodiny týdně, ať už sám nebo ve skupině a výsledky z toho nebyly spíše žádné než nějaké. Hodina týdně moc nepomůže, aby se člověk rozmluvil. Pak jsem se dozvěděl, že existují intenzivní kurzy, a tak jsem do toho šel. Kurzy byly super. Styl byl pro ně nový a neznámý. Člověk nesedí, nepočítá, kdy bude vybraný, protože musí mluvit pořád. Líbí se mi, že to je nejen o angličtině, ale i o systému učení se a hlavně poznatky o sobě samém. První týden po kurzu to bylo super, v práci to ocenila i šéfka. Jen je potřeba angličtinu stále používat. Některá slova jsou zapsaná perfektně a ty které tam ještě nejsou je potřeba dotrénovat. Top je pro mě uvědomění, že spoustu věcí v češtině jsem měl naučené, ale ve skutečnosti jim pořádně nerozuměl, a proto pak chápání v jiném jazyce je mnohem horší. Zdá se, že 12 hodin denně je hodně, ale dá se to. Navíc když si člověk umí říci a nebojí se toho, tak se neztratí a celkově v rámci celého týmu, který se na kurzu sejde, je to dobře řízené.
Zbyněk GregorAutomotive Lighting, s.r.o.

Maximálně efektivně využitý čas. A ani se nemusíte bát, že budete na řadě, protože jste na řadě pořád. 🙂

S angličtinou jsem začínal až později na firemních kurzech, ale nebylo to úplně ono. Nikdy jsem pořádně nemluvil. Dostal jsem reference od kamarádů na kurzy u vás, že mě rozmluví. Teď mohu se svých zkušeností potvrdit, že opravdu mluvím. Nedovedu si představit, že bych dříve řešil předpřítomný čas. Měl jsem chaos i základních věcech jako jsou otázky s DO. Teď nechápu, že jsem to nechápal. Nemám už strach mluvit a ani se nebojím chyb. Teď už vím, že to to neříkám špatně, i když mi někdo řekne, že mi nerozumí. Mám větší jistotu. Zjišťuji, že se nemám čeho bát. Naučil jsem se vnímat druhého a poslouchat. Pokud se chcete naučit anglicky, rozmluvit se, tak tady je čas maximálně efektivně využitý. Ani se nemusíte bát, že budete na řadě, protože jste na řadě pořád. 🙂
Miloš DrimlICOM Transport, a.s.

Nebyla jsem schopná si udělat čas, ale ...

Přestože jsem si po kurzech řekla, že budu každý den alespoň nějakým způsobem angličtinu používat, už jsem zase upadala do toho, že jsem nebyla schopná si udělat čas. Tak jsem moc ráda, že jste mě vybrali a mohla jsem se této výzvy zúčastnit a dostala zase nový náboj. Nejvíce se mi líbilo telefonování. Nejdřív nevíš komu voláš, nevidíš, jak se u toho tváří, co ti odpoví na otázky. A navíc si to musíš zapamatovat pro další konverzaci. Bylo to super.“
Hana BarešováAbsolventka 7denní výzvy v angličtině