Děkujeme, že jste s námi

ve Speaking Clubu

DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY:

  • ANO, souhlasím, že si prodloužím své členství o 1/2 roku (180 dnů), kde mám pravidelně možnost mluvit na společných setkáních..
  • ANO, souhlasím, že při odeslání své objednávky do 27. 4. 2022 získám navíc měsíc v English Gym- Tréninkovém místě Mapy časů. 
  • ANO, souhlasím, že po dobu svého členství mám přístup k Honza’s Strategy Lessons, Honza's Communication Course, Honza's Study-at-home Secrets, nově Check-outs a uzavřenou facebokovou skupinu pouze pro členy. 
  • Ano, souhlasím s pravidly vzájemné spolupráce v klubu. Zodpovědností každého člena klubu je být ohleduplný a vstřícný, vytvářet hezkou komunikaci a vzájemně si pomáhat. Pokud někdo bude narušovat pohodovou atmosféru v klubu, tak s ním může být rozvázána spolupráce.
  • ANO, vím, že prodloužení výhodnějšího členství je pouze pro aktuální členy Speaking Clubu. (z venčí je již nebude možné znovu získat). Až skončí platnost mého členství tato příležitost zmizí. 
Je to zábava a akční. Pořád mluvíme, chvilku mluvíš s tím pak zase s jiným. Člověk musí poslouchat každé slovo a reagovat. V životě také potkám lidi, kteří mluví lépe než já. Myslím si, že je tento club i pro ty, kteří jsou na nižší úrovni, protože je to posunuje výš. Když s někým mluvím a řekne nějakou chybu, tak i já si to uvědomím, i když ten dotyčný je třeba na vyšší úrovni. I když jsem trochu bojácná, tak strach postupně odbourávám.
Renata Věrčáková
Myšlenka Speaking Clubu je naprosto perfektní. Vlastně stačí počítač a internet a můžeš konverzovat v angličtině třeba 3 hodiny v kuse. Je super, že se můžu i zeptat vás, když něco nevím. Témata na konverzace jsou prima a myslím si, že na ně dokáží mluvit i ti, kteří mají základní úroveň angličtiny.
Iva Moravcová
Myšlenka Speaking Clubu je super, protože nemusím nikam cestovat. Líbí se mi potkávat každý týden nové lidi. Každý mluví trochu jinak, a tak si zvykám rozumět různým lidem. Při mluvení s někým, kdo má jinou úroveň angličtiny je to o vzájemném pomáhání si.
Hana Mikešová
Mluvit každý týden s někým jiným je skvělé. V životě také potkáme spoustu různých lidí. Vlastně to je na tom to nejdůležitější, protože každý mluví nějak jinak. Je potřeba si zvyknout na různé přízvuky. Každý jinak myslí a mluví, takže to je dobrý trénink. Speaking Club se mi líbí. Baví mě, že se můžeš potom s lidmi vystřídat a převyprávět jim příběh o tom třetím.
Hana Barešová
Chci mluvit anglicky, ale nemám moc příležitostí. Všechny běžné programy, jsou takové páté přes deváté. Není to první věc, kterou mám zase sebou, ale jediná, u kterého jsem vydržela. Je to nenásilná forma komunikace. Tento systém mi vyhovuje a vidím výsledky.
Olga Rusová