Děkujeme, že jste s námi

ve Speaking Clubu

DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY:

 • ANO, souhlasím, že si prodloužím své členství o další 1 rok (180 dnů) za 14 000Kč vč. DPH. Zachovám si tak stejné a nejvýhodnější podmínky, které již z venku není možné nikde získat. 
 • ANO, souhlasím, že při odeslání své objednávky do 24. 4. 2024 získám navíc měsíc v English Gym- Tréninkovém místě Mapy časů. 
 • ANO, souhlasím, že po dobu svého členství mám přístup k Honza’s Strategy Lessons, Honza's Communication Course, Honza's Study-at-home Secrets, nově Check-outs a uzavřenou facebokovou skupinu pouze pro členy. (Samostatně není možné jednotlivé aktivity pořídit)
 • Ano, souhlasím s pravidly vzájemné spolupráce v klubu. Zodpovědností každého člena klubu je být ohleduplný a vstřícný, vytvářet hezkou komunikaci a vzájemně si pomáhat. Pokud někdo bude narušovat pohodovou atmosféru v klubu, tak s ním může být rozvázána spolupráce.
 • ANO, vím, že prodloužení výhodnějšího členství je pouze pro aktuální členy Speaking Clubu. (z venčí je již nebude možné znovu získat). Až skončí platnost mého členství tato příležitost zmizí. 
 • Tato speciální cena je pouze pro členy Speaking Clubu. Cena, za kterou si členství běžně není možné nikde pořídit ani ji nelze získat zpětně. 

  Pokud bys chtěl nabídku využít, ale momentálně není ten správný čas na pokračování, tak máš možnost si svoje členství odložit. Tato možnost odložení je pouze jednou a to na termín, který uvedeš do poznámky v objednávce. 

  Pro pokračování i platné odložení členství je potřeba objednávku uhradit.

Pokud chcete pokračovat, napište na [email protected]

 

Objednávku vám pošleme přímo

do vašeho e-mailu.

Prodlužte si DNES své členství za NEJVÝHODNĚJŠÍCH PODMÍNEK, které se již v budoucnu nebudou opakovat

Balíček obsahuje: 

 • půlroční členství (180 dnů) v Confident Speaking Clubu, kde budete mluvit a mluvit anglicky

 

 • BONUS #1: Honza's Strategy Lessons, ve kterých posunete svoji gramatiku a dostanete odpovědi na všechny vaše otázky

 

 •  BONUS #2: Honza's communication course- bonusový kurz všech klíčových frází používaných v anglické konverzaci. 

 

 •  BONUS #3: Honza’s study-at-home kit- bonusový kurz, kde se dozvíte všechny důležité tipy, jak studovat z pohodlí domova.

 

 • Komunitu stejně naladěných lidí, kteří vás budou podporovat na vaší cestě za skvělou angličtinou

 

 •  BONUS #4: měsíc v English Gym. Najdete zde nekonečnou galerii dalšího procvičování a Mp3 ze všech úrovní Map časů a Nepravidelných sloves, které vám zaručí ještě lepší výsledky. Získáte jistotu, že trénujete a tvoříte svoje vlastní věty a příklady 100% správně. DOSTUPNÝ DO 24. 4. 2024
Je to zábava a akční. Pořád mluvíme, chvilku mluvíš s tím pak zase s jiným. Člověk musí poslouchat každé slovo a reagovat. V životě také potkám lidi, kteří mluví lépe než já. Myslím si, že je tento club i pro ty, kteří jsou na nižší úrovni, protože je to posunuje výš. Když s někým mluvím a řekne nějakou chybu, tak i já si to uvědomím, i když ten dotyčný je třeba na vyšší úrovni. I když jsem trochu bojácná, tak strach postupně odbourávám.
Renata Věrčáková
Myšlenka Speaking Clubu je naprosto perfektní. Vlastně stačí počítač a internet a můžeš konverzovat v angličtině třeba 3 hodiny v kuse. Je super, že se můžu i zeptat vás, když něco nevím. Témata na konverzace jsou prima a myslím si, že na ně dokáží mluvit i ti, kteří mají základní úroveň angličtiny.
Iva Moravcová
Myšlenka Speaking Clubu je super, protože nemusím nikam cestovat. Líbí se mi potkávat každý týden nové lidi. Každý mluví trochu jinak, a tak si zvykám rozumět různým lidem. Při mluvení s někým, kdo má jinou úroveň angličtiny je to o vzájemném pomáhání si.
Hana Mikešová
Mluvit každý týden s někým jiným je skvělé. V životě také potkáme spoustu různých lidí. Vlastně to je na tom to nejdůležitější, protože každý mluví nějak jinak. Je potřeba si zvyknout na různé přízvuky. Každý jinak myslí a mluví, takže to je dobrý trénink. Speaking Club se mi líbí. Baví mě, že se můžeš potom s lidmi vystřídat a převyprávět jim příběh o tom třetím.
Hana Barešová
Chci mluvit anglicky, ale nemám moc příležitostí. Všechny běžné programy, jsou takové páté přes deváté. Není to první věc, kterou mám zase sebou, ale jediná, u kterého jsem vydržela. Je to nenásilná forma komunikace. Tento systém mi vyhovuje a vidím výsledky.
Olga Rusová