Děkujeme za vaši účast v tréninku "Jak se zbavit strachu z mluvení".

Pokud jste vyplnil žádost o osobní spolupráci s Dream English, dotazník pečlivě je projdeme. Zítra dáme vědět, pokud by z vašich odpovědí případně dávala smysl vzájemná spolupráce a domluvíme další krok. 

Chceme spolupracovat s těmi, kteří chtějí výsledky. Nebojí se jít si za nimi i přes nějaké ty překážky, ale s jasnou vizí, plánem a podporou na cestě. 

A tak během jednoho roku zvládnout angličtinu a už nemuset nikde hledat a zkoušet. Dát své angličtině poslední začátek a úspěšně letět ke hvězdám a najít svůj ELITNÍ BOD (bod, kde angličtinu umím používat, bez toho aniž bych si ji musel neustále opakovat).

Proto tvůj další KROK NA CESTĚ k osobní spolupráci s námi je znát metodu, se kterou budeme pracovat. Pokud ji zatím neznáte, tak se na ni DNES VEČER podívejte ve vysílání 5 kroků, jak se naučit anglicky a už to nikdy nezapomenout.  

Ideálně se podívejte DNES VEČER, ať případně zítra již víte 🙂

Navíc se ve vysílání dozvíte, co jsou Mapy časů, protože bez nich osobní spolupráce nepůjde. Bylo by to totiž jako cestovat bez navigace do míst, kde jste nikdy předtím nebyli. 

Ze zkušenosti našich studentů, kteří se již na tuto cestu vydali, je Mapa časů pomocník, díky kterému nejde udělat chybu. Pomáhá zvyšovat jistotu, v tom co říkají a porozumění ostatním. S tím pak přichází větší sebevědomí a radost z toho, že jim to jde. Výsledky pak motivují nepolevit a dávají sílu dojít úspěšně do cíle. 

PS: Hledáme několik z vás na osobní roční spolupráci. Proto, pokud by to tentokrát nevyšlo, tak to není, že vás nemáme rádi. Jen nemáme neomezenou kapacitu a věříme, že se uvidíme příště. 🍀