Balíček EXCELLENT RESULTS

Sebevědomý mluvčí za 3,5 měsíce

DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY:

 • Ano, souhlasím, že vstupuji do programu Sebevědomý mluvčí za 3,5 měsíce, kde se naučím sebevědomě mluvit a s jistotou rozumět
 • ANO, souhlasím, že v rámci programu získávám přípravku „Sebevědomý rozhovor v angličtině za 14 dnů“, kde se rozmluvím před startem. Vím, že tento trénink startuje 9. 8. 2021.
 • ANO, souhlasím, že získávám 3měsíční přístup do Confident Speaking Clubu, kde budu mít pravidelně možnost mluvit na společných setkáních.
 • ANO, souhlasím, že získávám neomezený přístup ke kurzu Mapa časů I, kde získám pevné základy angličtiny a naučím se s jitotou vyjádřit v záklaních větách v přítomnosti, minulosti a budoucnosti.
 • ANO, souhlasím, že získávám neomezené přístupy ke všem kurzům Map časů II až IV, kde zvládnu celou gramatiku na běžnou komunikativní úroveň včetně předpřítomného času a pokročilé angličtiny.
 •  ANO, souhlasím, že dnes získávám BONUSOVÝ KURZ Honza's Study-at-home Secrets.
 • ANO, souhlasím, že dnes získávám BONUSOVÝ KURZ Honza’s study-at-home kit.
 • ANO, souhlasím, že dnes získávám BONUS Honza’s Strategy Lessons, kde získám odpovědi na všechny otázky, které budete mít ohledně angličtiny, gramatiky, slov a techniky učení. 
 • ANO, souhlasím, že hodnota balíčku je 70 980 Kč, ale dnes jej mohu získat za speciální cenu 25 000 Kč.
 • ANO, souhlasím s 3měsíční garancí vrácení peněz pokud nebudu mít výsledky. A vím, že moje garance je podmíněna 80% účastí na virtuálních setkání.
 • Ano, souhlasím s pravidly vzájemné spolupráce v klubu. Zodpovědností každého člena klubu je být ohleduplný a vstřícný, vytvářet hezkou komunikaci a vzájemně si pomáhat. Pokud někdo bude narušovat pohodovou atmosféru v klubu, tak s ním může být rozvázána spolupráce.
 • ANO, vím, že kurzy Map časů získávám s neomezeným přístupem a členství ve Speaking Clubu získávám na 3 měsíce.

 • ANO, vím, že balíček je časově omezený. Až bude odpočet u konce, moje šance zmizí.

Pro prvních 50 objednávek je konzultace Individuální strategie zdarma
(již není dostupná)

Získtejte DNES balíček za NEJVÝHODNĚJŠÍCH PODMÍNEK, které se již v budoucnu nebudou opakovat

Balíček obsahuje: 

 • 14denní výzva Sebevědomý rozhovor v angličtině, kde se před startem programu skvěle rozmluvíte a dokážete to, i když třeba nemáte žádné reálné zkušenosti s konverzací
 • 3měsíční přístup do Confident Speaking Clubu, kde budete mluvit a mluvit anglicky
 • Mapu časů I (základní časy), kde získáte jistotu v tvorbě svých myšlenek v přítomnosti, minulosti a budoucnosti

(To vše v hodnotě  28 500 Kč)

 • Kompletní balíček Map časů II až IV, kde zvládnete celou gramatiku na běžnou komunikativní úroveň včetně předpřítomného času a pokročilé angličtiny. Celkem 41dní neomezeného tréninku. Ke kurzům vám přístupy zůstávají a můžete se libovolně vracet a opakovat. 

(V hodnotě 30 680 Kč )

 • BONUS #1: Honza's Strategy Lessons, ve kterých posunete svoji gramatiku a dostanete odpovědi na všechny vaše otázky

(v hodnotě 4200 Kč)

 •  BONUS #2: Honza's communication course- bonusový kurz všech klíčových frází používaných v anglické konverzaci. 

(v hodnotě 3 400Kč) 

 •  BONUS #3: Honza’s study-at-home kit- bonusový kurz, kde se dozvíte všechny důležité tipy, jak studovat z pohodlí domova.

(v hodnotě 4 200 Kč)

 • Komunitu stejně naladěných lidí, kteří vás budou podporovat na vaší cestě za skvělou angličtinou

Celková hodnota balíčku: 

70 980 Kč

DNES 25 000 Kč

Mohu vám slíbit, že pokud do toho půjdete, tak budete mít výsledky, po kterých toužíte. 

Jan Kovařík

Lektor a kouč angličtiny, který již podpořil stovky studentů na cestě za vysněnou angličtinou

Chci mluvit anglicky, ale nemám moc příležitostí. Všechny běžné programy, jsou takové páté přes deváté. Není to první věc, kterou mám zase sebou, ale jediná, u kterého jsem vydržela. Je to nenásilná forma komunikace. Tento systém mi vyhovuje a vidím výsledky.
Olga Rusová
Myšlenka Speaking Clubu je super, protože nemusím nikam cestovat. Líbí se mi potkávat každý týden nové lidi. Každý mluví trochu jinak, a tak si zvykám rozumět různým lidem. Při mluvení s někým, kdo má jinou úroveň angličtiny je to o vzájemném pomáhání si.
Hana Mikešová
Mluvit každý týden s někým jiným je skvělé. V životě také potkáme spoustu různých lidí. Vlastně to je na tom to nejdůležitější, protože každý mluví nějak jinak. Je potřeba si zvyknout na různé přízvuky. Každý jinak myslí a mluví, takže to je dobrý trénink. Speaking Club se mi líbí. Baví mě, že se můžeš potom s lidmi vystřídat a převyprávět jim příběh o tom třetím.
Hana Barešová
Myšlenka Speaking Clubu je naprosto perfektní. Vlastně stačí počítač a internet a můžeš konverzovat v angličtině třeba 3 hodiny v kuse. Je super, že se můžu i zeptat vás, když něco nevím. Témata na konverzace jsou prima a myslím si, že na ně dokáží mluvit i ti, kteří mají základní úroveň angličtiny.
Iva Moravcová
Je to zábava a akční. Pořád mluvíme, chvilku mluvíš s tím pak zase s jiným. Člověk musí poslouchat každé slovo a reagovat. V životě také potkám lidi, kteří mluví lépe než já. Myslím si, že je tento club i pro ty, kteří jsou na nižší úrovni, protože je to posunuje výš. Když s někým mluvím a řekne nějakou chybu, tak i já si to uvědomím, i když ten dotyčný je třeba na vyšší úrovni. I když jsem trochu bojácná, tak strach postupně odbourávám.
Renata Věrčáková