Balíček PREMIUM

DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY:

  • Ano, souhlasím, že vstupuji do kompletního programu Mapy časů, kde se naučím používat časy, rozšířím slovní zásobu z oblasti cestování a práce. Ke všem tréninkům mám neomezený přístup.
  • ANO, souhlasím, že získávám BONUS „Sebevědomý rozhovor v angličtině za 14 dnů“, kde se rozmluvím, ať už mám angličtinu na jakékoli úrovni. (stačí projít Mapu I a je možné jít hned do praxe) 
  • ANO, souhlasím, že hodnota balíčku je 138 630 Kč, ale dnes jej mohu získat za speciální cenu 34 000 Kč.
  • ANO, souhlasím a jsem si vědom, že vstupuji do programu s nastavením mysli, že to zvládnu a překonám překážky. Proto na tento program není garance vrácení penež. Ale získávám garanci, že když se někde zaseknu, budu mít otázku, nebudu si s něčím vědět rady, stačí se uvnitř jakékokoli tréninku zeptat. Tak mám po celou dobu podporu na cestě studiem. 
  • ANO, vím, že předprodej je časově omezený. Až bude odpočet u konce, moje šance získat balíček zmizí.

Balíček obsahuje: 

  • kompetní balíček Map časů I-IV s neomezeným přístupem, kde se naučíte systém myšlení rodilých mluvčí. Budete tak moci začít přemýšlet v angličtině. 
  • 10týdenní trénink Sebevědomě (nejen) na cestách včetně neomezeného přístupu, kde naučíte nejběžněji používaná slova a fráze při cestování. 
  • 8týdenní trénink Sebevědomě (nejen) v práci včetně neomezeného přístupu, kde si ve dvou úrovních natrénujete nejčastější slova a fráze spojená s pracovní angličtinou. 

(To vše v hodnotě 128 730 Kč)

BONUS #1: 14denní výzva Sebevědomý rozhovor v angličtině, kde se skvěle rozmluvíte, i když nemáte žádné reálné zkušenosti s konverzací 

(v hodnotě 9 900 Kč)

Celková hodnota balíčku: 

138 630 Kč

DNES 34 000 Kč

Mohu vám slíbit, že pokud do toho půjdete, tak budete mít výsledky, po kterých toužíte. 

Jan Kovařík

Lektor a kouč angličtiny, který již podpořil stovky studentů na cestě za vysněnou angličtinou

„Najednou vám o v hlavě sepne.“

„Bordel v hlavě se začíná skládat do poliček

a poprvé v životě jsem z Aj nadšená.“

„Systém mě naučil nedělat chyby“

a mnohé další...