Pravděpodobně přicházíte pozdě...

Sledujte aktuální den v Odblokuj svoji angličtinu v praxi. Odkaz najdete ve svém e-mailu.  

Opět jsem překonala sama sebe. Mám větší sebejistotu, víc si věřím. A nejen v angličtině. Pro holku, která je od mala nejistá, chybí ji sebevědomí, OBROVSKÁ ZMĚNA. Zjištění, že někdo jiný je na tom s angličtinou velmi podobně jako já, bylo skvělé. Mluvili jsme pomalu, takže jsem dobře rozuměla. Prosím, pokračujte tak dál. Potřebujeme vás. Lidka
Lidka Netíková
Čakala som veľa, ale toto nie. Ďaleko to predčilo moje očakávania. Som nadšená. Prestala som pozerať televízor a venujem sa angličtine. Keď som niečo nevedela, stačilo sa zasmiať, prelomili sa ľady, vysvetlili sme si to a išli sme ďalej. Úžasné. Neskutočne Vám ďakujem za spôsob, aký ste pri výučbe zvolili. Vaša Darina
Darina Sitorová
Jsem nadšená! 🙂 Potkala jsem plno zajímavých lidí a naučila se, že není žádná tragédie komunikovat a dělat přitom chyby. 🙂 Přestala jsem se bát anglicky mluvit a psát. Nejvíce se mi líbilo telefonování. Byla jsem mile překvapena, že jsem si měla co říci s lidmi, které jsem předtím nikdy neviděla. 🙂 Katka
Kateřina Řezníčková

„Mluvit každý týden s někým jiným je skvělé.“

Mluvit každý týden s někým jiným je skvělé. V životě také potkáme spoustu různých lidí. Vlastně to je na tom to nejdůležitější, protože každý mluví nějak jinak. Je potřeba si zvyknout na různé přízvuky. Každý jinak myslí a mluví, takže to je dobrý trénink. Speaking Club se mi líbí. Baví mě, že se můžeš potom s lidmi vystřídat a převyprávět jim příběh o tom třetím.
Hana Barešová

„Dokáží mluvit i ti, kteří mají základní úroveň angličtiny.“

 

Myšlenka Speaking Clubu je naprosto perfektní. Vlastně stačí počítač a internet a můžeš konverzovat v angličtině třeba 3 hodiny v kuse. Je super, že se můžu i zeptat vás, když něco nevím. Témata na konverzace jsou prima a myslím si, že na ně dokáží mluvit i ti, kteří mají základní úroveň angličtiny.
Iva Moravcová

„I když jsem trochu bojácná, tak strach postupně odbourávám.“

Je to zábava a akční. Pořád mluvíme, chvilku mluvíš s tím pak zase s jiným. Člověk musí poslouchat každé slovo a reagovat. V životě také potkám lidi, kteří mluví lépe než já. Myslím si, že je tento club i pro ty, kteří jsou na nižší úrovni, protože je to posunuje výš. Když s někým mluvím a řekne nějakou chybu, tak i já si to uvědomím, i když ten dotyčný je třeba na vyšší úrovni. I když jsem trochu bojácná, tak strach postupně odbourávám.
Renata Věrčáková

„Ztratila jsem nervozitu.“

Jsem nadšená, protože mohu mluvit. Neměla jsem moc příležitostí si povídat. Tady mám možnost mluvit, i když jsem viděla některé lidi úplně poprvé. Na konci konverzace je člověk nabitý energií. Perfektní je, že je možnost se zeptat přímo Honzy, když si člověk není úplně jistý. Ztratila jsem nervozitu.
Martina Bradáčová

„Tento systém mi vyhovuje a vidím výsledky.“

Chci mluvit anglicky, ale nemám moc příležitostí. Všechny běžné programy, jsou takové páté přes deváté. Není to první věc, kterou mám zase sebou, ale jediná, u kterého jsem vydržela. Tento systém mi vyhovuje a vidím výsledky.
Olga Rusová

„Funguje mi to.“

 

Hodně jsem se bála mluvit. Před rodinou to byla vždycky výzva. Teď už ale cítím, že je to mnohem lepší. Chci se zlepšit, vždycky něco překonat a s vámi mi to funguje.
Hana Mikešová

„Mluvení pokaždé s někým jiným je obohacující.“

Moc se mi líbí tahle platforma, nikdy jsem nebyla v takovéto online místnosti. Je super, že vidíš fotky lidí, takže víš, ke kterému stolu se můžeš přesunout. Můžeš mluvit se dvěma lidmi nebo i s pěti lidmi. Mluvení pokaždé s někým jiným a na různých úrovních angličtiny je obohacující.
Iva Moravcová

„Nemusím nikam cestovat a zvykám si rozumět různým lidem.“

Myšlenka Speaking Clubu je super, protože nemusím nikam cestovat. Líbí se mi potkávat každý týden nové lidi. Každý mluví trochu jinak, a tak si zvykám rozumět různým lidem. Při mluvení s někým, kdo má jinou úroveň angličtiny je to o vzájemném pomáhání si.
Hana Mikešová

„Posouvá mě, i když mluvím s někým na nižší úrovni.“

Myšlenka online Speaking Clubu se mi líbí, zejména ta aplikace. Jsou tam různé stolečky a možnost povídat si s více lidmi. Časový úsek, otázky, témata, která si můžeme i dopředu připravit. I když člověk nemá tak velkou slovní zásobu, tak dokáže vytvořit pár vět. Vždycky se dozvím něco nového. Posouvá mě, i když mluvím s někým na nižší úrovni. Nutí mě to tvořit souvislé věty.
Tereza Švábová