PRAVDĚPODOBNĚ PŘICHÁZÍŠ POZDĚ. 🙁

 

V případě jakýchkoli otázek nám napiš na [email protected]

 

  • 🎥 Zjistíš odpovědi na své otázky, které tě ohledně angličtiny napadají. V živém vysílání se dozvíš vychytávky a vysvětlení gramatiky, které tě mnohdy překvapí a rovnou je během vysílání natrénuješ.
  • ✍ Otestuješ si svou angličtinu v pravidelných quick testech.
  • 🎯 Jednoduchým způsobem se naučíš se slova tak, že je dokážeš pak v praxi používat a už je nezapomeneš.
  • 👥 Najdeš parťaky na trénink, kteří jsou na stejné vlně.
  • 👀 Zažiješ párty na facebooku ve spojení s angličtinou a obklopíš se úspěšnými lidmi, kteří mají podobný cíl.

Komunikace s dalšími lidmi, každý večer malá aktivita v angličtině, a super tipy nejen ke studiu angličtiny, ale hlavně praxe.

Zkrať si chvilku čekání a přidej se vyplněním 3 rychlých otázek do uzavřené facebookové skupiny ještě dnes. >>>

Jsem velmi vděčná za možnost být v této skupině. Líbí se mi, že je tady skvělá parta lidí, kteří mají stejný cíl, zlepšit svou angličtinu, a navzájem si v jeho dosažení pomáhají. Zároveň oceňuji sympatické a inspirativní lektory. Honza umí perfektně vysvětlit různé záludnosti v gramatice a popisování slov i testy jsou zábavným odlehčením, při kterém si málem nevšimnete, že se učíte. A Verča je vždy velmi pozitivně naladěná a předává mi dobrou náladu. Děkuji, že tu s vámi můžu být. Dáša ❤️❤️❤️
Dagmar Hrdá
Co se mi líbí na této skupině? Abych řekl pravdu, tak všechno. Líbí se mi Váš přístup k těm méně zdatným, kteří nemají v angličtině úplně jasno a to samé k těm, kteří jsou na tom o mnoho lépe. Líbí se mi ty vaše videa, kvízy, teď i ty soutěže... Jsem prostě moc rád, že můžu být součástí...
Míra Vejvoda
Jsem velice ráda, že jste mě přijali do této skupiny. Vaše každodenní příspěvky, vysvětlení gramatiky tak, že tomu rozumíme, testy, prostě všechno mě a určitě všechny v této skupině obohacuje o další znalosti a tím se snad 😃 posouváme dál a dál v naší angličtině, krůček po krůčku. Jste skvělí lektoři, kteří se s námi dělí o svoje vědomosti, aniž by museli. Děkuju Vám moc.
Jana Novotná