3měsíční VIP program 

(s víkendovou ONLY ENGLISH chatou)

Před několika měsíci jsem přemýšlel, jaká byla ta nejdůležitější věc, která mě dovedla k tomu, že:

 • dokáži přemýšlet v angličtině
 • nebojím se komunikovat
 • angličtina je můj život (většinou čtu, pracuji a vzdělávám se v tomto jazyce)

Dlouho jsem si myslel, že to bylo studium a práce v zahraničí.

Pak mi ale došlo, že mnohem větší vliv měl čas, kdy jsem mimo školu a práci komunikoval se svými přáteli o běžném životě. Prostě REAL LIFE...

Tam jsem se skutečně naučil mluvit a cítit jazyk.

A teď vím, že přišel ten správný čas. Rád bych ke stejným výsledkům pomohl lidem, kteří se mnou spolupracují. Tak mě napadlo použít stejný postup, který zafungoval kdysi mně.

Bohužel se člověk nemůže naklonovat :)...

A proto hledám pouze 3 skvělé a cílevědomé osoby, které doplní velmi úzký kruh lidí (celkem 5-8 lidí), se kterými budeme denně v úzkém kontaktu a budeme se vzájemně posouvat dopředu v tomto jazyce (a nejen v něm).

Celý 3měsíční blok bude zakončen společnou ONLY ENGLISH chatou, kde na krásném místě strávíme 3 dny a pořádně si to užijeme (bez českého slova:-).

Náš společný plán: 

 • Velmi úzký kruh 6-8 cílevědomých a úspěšných lidí v nejužší spolupráci s Honzou (najdete také další skvělé parťáky na trénink)
 • 2-3x týdně přibližně 20 minut společné konverzační hovory na Skype 
 • Během týdne akční úkoly v angličtině a videa od Honzy s cílem žít angličtinou každý den
 • 1x týdně společnou živou lekci (LIVE STREAM) a trénink (možnost se na na cokoli zeptat a vše hned natrénovat)
 • Speciální FB skupinu pro každodenní komunikaci a plnění akčních úkolů pouze mezi účastníky VIP programu (no prostě život v angličtině)
 • hovory s „profíky“ (to uvidíte, s kým se seznámíte)
 • 1x společný prodloužený ONLY ENGLISH VÍKEND na luxusní chatě
 • Žádné dlouhé přípravy, úkoly nebo tréninky nových věcí (ty najdete v Mapách časů nebo našich výzvách)
 • Tady to bude pouze praxe, praxe a zase praxe 🙂 Každodenním mluvení v běžných životních situacích a spoustu komunikace v angličtině nejen přímo s Honzou ale i ostatními účastníky VIP skupinky a profíky
 • a spousta dalších věcí...

Vše z podhodlí vašeho domova nebo kanceláře bez nutnosti nikam dojíždět. Potřebovat budete pouze telefon, počítač, skype, facebook, připojení k internetu a odhodlání. 

Pokud vám to dává smysl, tak vyplňte svou žádost.

Je to speciální akce, kterou jsme v minulosti zatím vyzkoušeli pouze jednou v malém rozsahu s vybranou skupinkou lidí. Fungovalo to skvěle... 🙂

Přestože jsem si po kurzech řekla, že budu každý den alespoň nějakým způsobem angličtinu používat, už jsem zase upadala do toho, že jsem nebyla schopná si udělat čas. Tak jsem moc ráda, že jste mě vybrali a mohla jsem se této výzvy zúčastnit a dostala zase nový náboj. Nejvíce se mi líbilo telefonování. Nejdřív nevíš komu voláš, nevidíš, jak se u toho tváří, co ti odpoví na otázky. A navíc si to musíš zapamatovat pro další konverzaci. Bylo to super.“
Hana BarešováVIP 7denní výzva
V angličtině jsem nikdy nic podobného neabsolvoval. Libíla se mi témata. Pak jsme o nich mluvili volně v podstatě s jakýmkoliv spolužákem, ale i s Honzou. Den jsem začínal komunikovat v AJ a den s AJ končil a průběh dne byl ve znamení úkolů.
Miloš DrimlVIP 7denní výzva

Projekt je určen pouze pár skvělým lidem s odhodláním posunout své schopnosti komunikace v angličtině o několik úrovní výše.

Pokud jste odhodlání přijmout tuto výzvu, tak klikněte na tlačítko a vyplňte žádost.

Svou žádost pošlete nejpozději do zítra 26. 8. 2020

Těšíme se na vás,

Veronika a Honza

PS: Tato akce je jen pro úzkou skupinku lidí a už teď jsou některá místa obsazená. Proto se případně nezlobte, pokud bychom vás tentokrát nevybrali.